Reklamy

PRODUKCJA FILMOWA

UNESCO - DRUGI LIST OTWARTY

UNESCO - PIERWSZY LIST OTWARTY

POŻEGNANIE PIANISSIMY - piano znaczy cicho…

2015 - AL KHALEDIAH EUROPEAN ARABIAN HORSE FESTIVAL

XXXVII POLSKI NARODOWY POKAZ KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI

EMOCJONUJĄCY WARSZAWSKI FESTIWAL KONI ARABSKICH 2015

Z WIELKIM SMUTKIEM ŻEGNAMY PANIĄ IZABELLĘ PAWELEC - ZAWADZKĄ

2014 - Al Khalediah European Arabian Horse Festival

2014 - Dzień Zjednoczonych Emiratów Arabskich

2014 - KRÓLEWSKI DAR Z BAHRAJNU

2013 - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup - Dzień UAE

2013 - Wielka Warszawska i Wyścig Katarski

GALERIA FOTOGRAFII - MARTA BARANOWSKA

TŁUMACZENIA

PARTNERZY

PARTNERZY TECHNICZNI

Prezes zarządu


więcej...

FOTOGRAFOWIE

Rekomendowani fotografowie
więcej...

WSPIERAJ PIKJ

Jeśli chcesz wspierać nasz Instytut
więcej...

GALERIA RYSUNKU

Rysunki satyryczne Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz
więcej...

FACEBOOK - "ZALAJKUJ" NAS!

Kliknij poniżej "Lubię To!" by móc na swoim facebooku śledzić działania PIKJ!
Budujemy Stajnię - przewodnik Muratora

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie.

Murator SC11

więcej...

SPORTOWE RAJDY KONNE - NIEZAWODNE KONIE ARABSKIEPodczas Sportowych Rajdów Konnych, które odbyły się w dn. 2 – 3 września w Malichowie na Opolszczyźnie konie arabskie udowodniły, że nie są tylko porcelanowymi figurkami lecz końmi z krwi i kości i to jeszcze jakimi!

Stajnia Dolina Gawora prowadzona przez Pana Marka Tul była organizatorem tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów, Mistrzostw Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców oraz Zawodów Międzynarodowych (CEI 2*), Krajowych i Towarzyskich. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ ilość zgłoszonych par przekroczyła 70!

Niezawodne okazały się oczywiście konie arabskie. Na najwyższym podium z tytułem Mistrza Polski Seniorów w Sportowych Rajdach Konnych na dystansie 120 km stanęła para Agata Murawska i Miles (Piaff - Metodyka/Wiek). Para reprezentowała Klub BIK Gieniusze. Drugie miejsce na podium zajęła Maria Landau na koniu Mu-Ardesz (Dobryń - Mu-Ardah/Armaniak) z KJ Champion Ciosny. Walka pań była bardzo wyrównana bowiem o zwycięstwie zadecydowała 1 sekunda! Natomiast trzecie miejsce należy do Beaty Szlezyngier-Jagielskiej i konia Asłan (Ecaho - Amina/Murat-Gazon) reprezentujących KJ Leśny.

Tytuł Mistrza Polski Juniorów i Młodych Jeźdźców na dystansie 80 km wywalczyła para Natalia Palczak i Dżinnis (Eton - Dominacja/Ganges) z KJ Leśny.

Dolina Gawora jest gospodarzem zawodów już drugi rok z rzędu. Malownicze tereny, liczne leśne ścieżki oraz brak podmokłych terenów sprzyjają organizacji tego typu imprez.

Ciekawostką jest nazwa stajni. Pochodzi ona od imienia ogiera Gawor  (Fawor - Gloria Bis/Wachlarz) wł. Pana Marka Tul hod. SK EWEX Arabians w Trzyciążu, który jest ostatnim potomkiem niezapomnianego, michałowskiego ogiera Fawor (Probat - Fatma/Anarchista).

Jolanta Gębka kontakt z nami
Aby się z nami skontaktować kliknij: KONTAKT

PIKJ ©2010
Nota prawna

Project: www.futurition.com

Kuwait, UAE, Qatar, Saudi, Oman, Jordan, USA, France, UK, United Kingdom, Italy, الكويت ، الإمارات العربية المتحدة ، قطر ، السعودية ، عمان ، الأردن ،