Reklamy

PRODUKCJA FILMOWA

UNESCO - DRUGI LIST OTWARTY

UNESCO - PIERWSZY LIST OTWARTY

POŻEGNANIE PIANISSIMY - piano znaczy cicho…

2015 - AL KHALEDIAH EUROPEAN ARABIAN HORSE FESTIVAL

XXXVII POLSKI NARODOWY POKAZ KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI

EMOCJONUJĄCY WARSZAWSKI FESTIWAL KONI ARABSKICH 2015

Z WIELKIM SMUTKIEM ŻEGNAMY PANIĄ IZABELLĘ PAWELEC - ZAWADZKĄ

2014 - Al Khalediah European Arabian Horse Festival

2014 - Dzień Zjednoczonych Emiratów Arabskich

2014 - KRÓLEWSKI DAR Z BAHRAJNU

2013 - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup - Dzień UAE

2013 - Wielka Warszawska i Wyścig Katarski

GALERIA FOTOGRAFII - MARTA BARANOWSKA

TŁUMACZENIA

PARTNERZY

PARTNERZY TECHNICZNI

Prezes zarządu


więcej...

FOTOGRAFOWIE

Rekomendowani fotografowie
więcej...

WSPIERAJ PIKJ

Jeśli chcesz wspierać nasz Instytut
więcej...

GALERIA RYSUNKU

Rysunki satyryczne Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz
więcej...

FACEBOOK - "ZALAJKUJ" NAS!

Kliknij poniżej "Lubię To!" by móc na swoim facebooku śledzić działania PIKJ!
Budujemy Stajnię - przewodnik Muratora

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie.

Murator SC11

więcej...

MEBLE STYLOWE FIRMY RAD-POLArtykuł sponsorowany:

Duszą firmy RAD- POL Sp. z o.o. a zarazem pasją właściciela są meble stylowe, cenione przez klientów na całym świecie za swoje piękno, niepowtarzalność i ponadczasowość.

W naszych pracowniach udało nam się połączyć sztukę włoskich mistrzów stylowego wzornictwa meblowego z solidnym polskim wykonaniem. W efekcie miłośnicy tego kierunku wzorniczego, mają możliwość wykreowania przestrzeni wokół siebie w myśl przyświecającej nam dewizy „klasyka i styl zawsze w modzie”. 

Droga rozwoju, którą firma przebyła, świadczy o tym, że ciężką pracą zasłużyliśmy na zaufanie klientów i z dumą możemy powiedzieć, że nasze meble są ozdobą nie tylko prywatnych domów, ale i wielu budynków użyteczności publicznej w tym znamienitych obiektów zabytkowych, kulturalnych i oświatowych. 


Szezlong

Firma powstała w 1986 r. Początkowo jej działalność koncentrowała się na usługach tapicerskich i renowacyjnych. Z biegiem czasu zajęła się produkcją nowych mebli stylowych  na bazie komponentów sprowadzanych z Włoch.  Systematycznie poszerzana oferta handlowa, stałe doskonalenie personelu przyniosły wymierne efekty handlowe oraz umocniły przekonanie, że firma zmierza w dobrym kierunku.

Obecnie Rad-Pol to jeden z największych w kraju producentów i dystrybutorów ekskluzywnych mebli stylowych wykonywanych lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie. W ofercie firmy są meble do wszystkich domowych pomieszczeń, co daje naszym klientom możliwość utrzymania spójności stylistycznej i  konsekwentnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej.  Jadalnie, salony, gabinety, przedpokoje  - to wyzwanie, któremu staramy się sprostać razem z klientami,  proponując wyposażenie o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.  Naszym ponadczasowym „hitem” są między innymi stylizowane komplety wypoczynkowe, krzesła
i stoły, zwłaszcza te duże, solidne, wielopokoleniowe.

Firma, śledząc uważnie trendy we wzornictwie meblowym nie zamyka swojej oferty tylko w ramach klasycznej stylistyki.  Szukamy wyzwań estetycznych  i znajdujemy ich spełnienie w unikatowych kolekcjach mebli designerskich. W jednej z  takich kolekcji zapraszamy  do przeżycia fascynującej przygody twórczej, stworzenia swojego jedynego i niepowtarzalnego mebla, gdyż każdy z Państwa ma możliwość umieszczenia rysunku własnego projektu lub zdjęcia na powierzchni wybranego modelu.

Każde przyjęte przez firmę zlecenie jest realizowane z największą pieczołowitością
i zaangażowaniem, a najwyższa jakość, która jest priorytetem na każdym etapie produkcji, stała się znakiem rozpoznawczym marki. Wszystkie meble dostarczone przez Rad-Pol  to połączenie wyrafinowanego stylu, doskonałych materiałów i najwyższego stopnia funkcjonalności.


Jadalnia  


Sypialnia

Rad-Pol Meble Stylowe to obecnie osiem salonów firmowych (Warszawa, Stara Miłosna, Lublin, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Płock) oraz liczne salony współpracujące. Wizytówką sklepów firmowych są niepowtarzalne wnętrza wypełnione pięknymi meblami
i wyjątkowymi dodatkami typu zegary, oświetlenie obrazy oraz gobeliny. Nasze oryginalne
i eleganckie aranżacje z pewnością mogą być świetną inspiracją do organizowania własnej przestrzeni.


Salon firmowy w Warszawie w Centrum Mega Meble, Al. Jerozolimskie 200.

Duży i prężny dział produkcji firmy Rad-Pol to meble kuchenne. Kuchnia to serce domu, a jej zabudowa jest szczególnie wymagająca, bo trzeba w jedność połączyć piękno, funkcjonalność i ergonomię. Kuchenne meble stylowe to doskonały wybór dla osób, które cenią klasykę, tradycję  i ciepły klimat w domu.


Dział Tkanin Rad-Pol to największa w Warszawie kolekcja tkanin dekoracyjnych i obiciowych  (w tym skór naturalnych i ekologicznych). Proponuje tysiące wzorów i kolorów tkanin najwyższej jakości, zarówno do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych. Ilość powtórzeń motywów w rożnych tkaninach i o różnych grubościach, pozwala precyzyjnie dobrać dekoracje na okna, narzuty oraz tapicerkę meblową. Duża część kolekcji posiada atesty trudnopalności, dzięki czemu można je stosować w obiektach użyteczności publicznej. 


Ciągłe poszerzanie oferty o najmodniejsze wzory sprawia, że firma jest na bieżąco z  aktualnie panującymi trendami na  świecie.

Segment dodatków „to kropka nad i”  w urządzaniu wnętrz, to niesłychanie ważny element aranżacji przestrzeni.  Tkaniny we wnętrzu modelują przestrzeń, tak samo jak mebel czy obraz. Poprzez kolor, strukturę, sposób zastosowania materiału, możemy dowolnie budować charakter pomieszczenia, tkaniny podkreślą ulubioną kolorystykę i stworzą klimat domu. Rad-Pol proponuje nie tylko zakup tkanin, ale też zaprojektowanie i uszycie dekoracji okiennych, narzut i  poduch na łóżka, czy ozdobnych pokrowców na krzesła.

Oświetlenie w pięknej klasycznej lub nowoczesnej oprawie, lustra, zegary, obrazy, porcelana to ważne uzupełnienie tej mistrzowskiej układanki, jaką są nasze domy.
Szczególnie polecamy  zegary:  kominkowe, stojące, wiszące, wszystkie w drewnianej obudowie (lipa, orzech, mahoń, dąb), wykonywane tradycyjnymi metodami, wypracowanymi przez pokolenia włoskich mistrzów rzemiosła. Serca zegarów, czyli mechanizmy pochodzą z zasłużonej dla zegarmistrzostwa niemieckiej firmy Kieninger. Te niezawodne mechanizmy oferują wiele pożytecznych funkcji jak np. wyłączanie nocne kurantów, wskazanie faz księżyca i dobór melodii.  Urodę ich podkreśli stylowe, eleganckie oświetlenie. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na słynne czeskie kryształowe żyrandole. Prawdziwa uczta dla oka – feeria barw i światła.


Żyrandol kryształowy

Do grona stałych klientów firmy Rad-Pol  należą zarówno osoby prywatne jak i klienci instytucjonalni w tym liczne placówki dyplomatyczne, obiekty publiczne (ministerstwa, uczelnie ) zabytkowe pałace i zamki,  hotele, pensjonaty czy restauracje. W ostatnich latach w obrębie firmy wydzielono specjalny dział, który bazując na wcześniejszych realizacjach, przygotowuje kompleksowe oferty dla takich właśnie obiektów.

Oprócz gotowej oferty katalogowej, wykonujemy meble wg indywidualnych projektów
i zamówień (dotyczy to przede wszystkim recepcji i barów). Oryginalny styl w połączeniu z doskonałą jakością materiałów i dbałością o każdy szczegół wykonania zapewnia sukces - tworzy niepowtarzalny klimat dla użytkowników, o czym świadczą realizacje prestiżowych projektów w takich miejscach jak stołeczny Belweder, hotele Jan III Sobieski i hotel Sheraton  w Warszawie oraz w wielu innych znamienitych miejscach w całej Polsce.


Nasza realizacja: Hotel Wellness Dwór Dębowiec


Nasza realizacja: Hotel Klimek

Na koniec  dział, z którego firma wyrosła -  renowacja mebli  nadal zajmuje bardzo ważne miejsce w bieżącej działalności.  Doświadczeni fachowcy potrafią doprowadzić nawet najbardziej zrujnowany mebel do wyśmienitej formy.  Często  stare meble mają  ogromną wartość sentymentalną dla właścicieli i jeżeli  nawet  koszt renowacji przekracza znacznie kwoty zakupu  nowych mebli, to nie rezygnują z ich odnowienia.  My po prostu dajemy ich meblom drugie życie.

Tajemnicą sukcesu firmy jest to, że nie narzuca swoich opinii, tylko uważnie słucha i spełnia życzenia  klientów. Dlatego każdy mebel może być sprowadzany i wykonywany zgodnie z wyobrażeniem klienta. Kupujący ma możliwość wyboru wybarwienia drewna, rodzaju i koloru tkanin oraz sposobu wykończenia. Natomiast swój dynamiczny rozwój  firma Rad-Pol zawdzięcza przede wszystkim konsekwentnemu realizowaniu misji, jaką jest spełnianie marzeń klientów.kontakt z nami
Aby się z nami skontaktować kliknij: KONTAKT

PIKJ ©2010
Nota prawna

Project: www.futurition.com

Kuwait, UAE, Qatar, Saudi, Oman, Jordan, USA, France, UK, United Kingdom, Italy, الكويت ، الإمارات العربية المتحدة ، قطر ، السعودية ، عمان ، الأردن ،